Darujte stovky filmových zážitků

Potěšte své blízké konkrétním filmem, nebo jim věnujte měsíční či roční předplatné.
Dárek, který vaši blízcí nebudou chtít vyměnit a můžou si jej užít z pohodlí domova.
Exkluzivní obsah, který nenajdete nikde jinde a spousta originálních bonusových materiálů.
Čerstvé filmové novinky, ale i kultovní klasiky prověřené časem. Filmy od ikonických režisérů, ale i mladých talentovaných tvůrců.
Ideální dárek pro všechny milovníky výjimečných filmových zážitků.

Darování vybraného filmu

od 55 Kč za film

V detailu vybraného filmu zvolte možnost Darovat.

Vybrat film

Filmové předplatné

160 Kč za měsíc
1 700 Kč za rok

Ušetřete s ročním předplatným.

Darovat předplatné

Mohlo by vás zajímat

Jaký typ obsahu na KVIFF.TV najdu?
Tým karlovarského festivalu pro vás pečlivě vybírá kvalitní filmy z české i světové distribuce. Ve knihovně najdete filmové novinky, stejně jako filmy prověřené časem, své zastoupení tu mají významní filmaři, ale i začínající tvůrci. Abyste se na KVIFF.TV a ve světě filmu orientovali co nejlépe, sestavujeme filmy do tematických kolekcí.
Jak se liší a kolik stojí předplatné a zakoupení filmu k přehrání a ke stažení?
Služby se liší jak v ceně, tak i způsobu přehrání. Pokud vás zaujalo více filmů, doporučujeme zakoupit měsíční (160 Kč/měsíc), nebo roční (1700 Kč/rok) předplatné, se kterým získáte neomezený počet přehrání téměř celého filmového katalogu. V tomto výhodném předplatném sice nemusí být k dispozici úplně všechny žhavé novinky, na ty máte ovšem jako předplatitel slevu pro přímý nákup (od 55 Kč / film). O pravidelné obnovení předplatného se postaráme za vás. Pokud byste si předplatné nepřáli dále využívat, můžete jej ukončit ve vašem osobním profilu.
Jaké filmy mohu vidět v rámci předplatného?
Pro předplatitele se snažíme zpřístupnit maximální množství filmů z našeho katalogu. Vzhledem k různorodým dodavatelům a licenčním podmínkám však není možné zařazovat všechny novinky okamžitě; občas je třeba na daný film pár měsíců od online premiéry počkat. Vždy je ovšem možné jej zakoupit pro přehrání, nebo stažení. Filmy dostupné pro předplatitele si prohlédněte zde.
Chci darovat film nebo předplatné někomu jinému. Jak na to?
Pomocí tlačítka Darovat film (v detailu daného filmu), popř. Darovat předplatné (na úvodní stránce) a následném zaplacení vybrané služby vám do e-mailu přijde voucher, který můžete obdarovanému člověku předat e-mailem nebo vytisknout. Obdarovaný pak už jen zadá do systému kód z voucheru a vybraná služba se mu aktivuje.
V jakém jazyce jsou filmy?
Většina filmů je ve svém původním znění opatřena titulky v českém jazyce od předních českých překladatelů. Část filmového katalogu obsahuje vypínatelné externí titulky, ostatní obsahují titulky přímo v obraze, které nelze vypnout. V případě dětských či rodinných filmů nabízíme i variantu s českým dabingem, aby si film mohli užít i nejmenší diváci.
Můžu na filmy koukat i mimo Česko?
KVIFF.TV je primárně určena pro diváky z České republiky a Slovenska. Pro jiná teritoria nejsou k dispozici potřebné licence, filmy proto není možné sledovat ani stahovat ze zahraničí. Pokud se však chystáte na dovolenou či pracovní cestu a zaregistrujete se ještě v ČR, tak vám katalog filmů zpřístupníme i v zahraničí.
Něco mi nefunguje, na koho se můžu obrátit?
V případě technických problémů se obracejte na naši e-mailovou podporu hello@kviff.tv. Do textu e-mailu uveďte váš problém, verzi operačního systému, webového prohlížeče a název filmu.